Töpfer Mamacare Nännivoide, 25 ml

Intensiivinen hoito erityiseen aikaan

5,89 €

(235,60 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 25 ml

Jälleen varastossa alkaen 21. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus torstaina, 29. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Luomu-kasviuutteella
  • Hajuton & luonnollinen
  • Maku- ja hajuneutraali

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Töpfer Babycare-hoito- ja hierontaöljy, 100 ml

Töpfer Mamacare Nännivoide, 25 ml 5,89 € (235,60 € / l)
Töpfer Babycare-hoito- ja hierontaöljy, 100 ml 6,09 € (60,90 € / l)
Kokonaishinta: 11,98 €
Kuvaus

Luomu-kehäkukkavoide tarjoaa lempeän suojan ja hoidon nänneillesi imetyksen aikana ja sen jälkeen. Luonnollisten ainesosien ansiosta herkkä ja rasittunut iho saa intensiivistä hoitoa. Erityisen kätevää on, että voidetta ei tarvitse pestä pois ennen seuraavaa imetyskertaa. Se on ihanteellinen päivittäiseen käyttöön ja koostuu ainoastaan luomuraaka-aineista.

Käyttö: Anna nännien kuivua imetyksen jälkeen, levitä voidetta ohuelti ja hiero hellävaraisesti.

Tuotenro.: XPI-TOE-6005910
Sisältö: 25 ml
EAN: 4006303009807
Merkki: Töpfer
Ominaisuudet: Turvallinen imetyksen aikana, Vegaaninen
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Natural
Pakkaustyyppi: Putki
Tuoteseloste (INCI)

Vegetable Oil, Hydrogenated Palm Oil, Hydrogenated Rapeseed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Saksa, www.toepfer-babywelt.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Töpfer Mamacare Nännivoide

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.