vielö Organic Body Lotion, 50 ml

Luonnollista ja tehokkaasti hoitavaa

21,99 €

(439,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 5 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihoytyypeille
  • Uudistaa ja rauhoittaa
  • Kosteuttaa

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Urtekram Aloe Vera Shower Gel, 500 ml

vielö Organic Body Lotion, 50 ml 21,99 € (439,80 € / l)
Urtekram Aloe Vera Shower Gel, 500 ml 12,59 € (25,18 € / l)
Kokonaishinta: 34,58 €
Kuvaus

Tämän vartalolotionin hellävarainen koostumus hoitaa erityisesti kuivaa ja herkkää ihoa ja tekee siitä ihanan pehmeän. Luomuhera, vehnänalkioöljy, hyaluronhappo ja kehäkukka-, laventeli- ja salviauutteet hoitavat ja ravitsevat ihoa. Ihosta tulee kauniin säteilevä.

Käyttö: Levitä puhtaalle ja kuivalle iholle. Hiero hellävaraisesti.

Tuotenro.: VIE-WS07
Sisältö: 50 ml
EAN: 9120088280321
Merkki: vielö
Tuoteluokat: Vartalonhoito
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Refill – täyttöpakkaus
Sertifikaatit: Austria Bio Garantie
Yleisiä huomautuksia: Ravista hyvin ennen käyttöä.
Tuoteseloste (INCI)

Lactis Serum Proteinum[3], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[3], Triticum Vulgare Germ Oil[3], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate[2], Cetyl Alcohol[2], Glycerin[3], Betaine[2], Aqua[2], Citricacid[2], Xanthan Gum[2], Tocopherol (Vitamin E)[2], Lavandula Angustifolia Flower Oil[3], Sodium Hyaluronate[2], Potassium Sorbate, Salvia Officinalis (Sage) Oil[3], Citronellal[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[3], Geraniol[1], Polyglyceryl-4-Caprate[2], Arnica Montana Flower Extract[3], Lavandula Angustifolia Flower Extract[3], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[3], Limonene[1], Calendula Officinalis Flower Extract[3], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[3], Sodium Lactate[2], Citral[1]

  1. Ainesosat luonnollisia eteerisiä öljyjä suoraan luomutiloilta
  2. luonnollista alkuperää
  3. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Lisätietoja käytöstä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: vielö GmbH, Schulstrasse 7, 4642, Sattledt, Itävalta, office@vieloe.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta vielö Organic Body Lotion

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

3,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (33%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
1 (33%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
1 (33%)

3 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder