Bio Happy Hair Gentle Shampoo, 200 ml

Hellävarainen puhdistusaine, joka on rikastettu luomuainesosilla

7,55 € 8,39 € -10%

(37,75 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 6 vain 6,87 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Herkälle päänahalle
  • Vahvistaa
  • Antaa kiiltoa
  • NaTrue NaTrue
  • Nikkelitestattu Nikkelitestattu
  • Unisex Unisex
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Bio Happy Hair Gentle Shampoo, 200 ml 7,55 € (37,75 € / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml 13,04 € (65,20 € / l)
Kokonaishinta: 20,59 €
Kuvaus

Tämä shampoo sisältää luomuhamppua ja klaurauutetta, jotka sopivat erionomaisesti herkälle päänahalle. Shampoo puhdistaa hiukset ja päänahan hellävaraisesti, samalla hiuksista tulee vahvemmat ja kauniin kiiltävät.

Tuotenro.: GAC-BHP197
Sisältö: 200 ml
EAN: 8034094017004
Merkki: Bio Happy
Tuoteluokat: Shampoot
Hiustyyppi: Herkkä päänahka
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: NaTrue
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Ammonium Coco-Sulfate, Saccharum Officinarum Extract[2], Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco­ Sulfate, Oryza Sativa Extract[2], Coco Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolized Wheat Protein, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citrus Aurantium Peel Oil, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Lactic Acid, Parfum[1], Limonene[1]

  1. luonnollista alkuperää
  2. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Hair
Mikä on tuoksupyramidi
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Italia, www.galacosmetici.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Bio Happy Hair Gentle Shampoo

12 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,2 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
23 (48%)
4 tähteä
13 (27%)
3 tähteä
8 (17%)
2 tähteä
1 (2%)
1 tähti
2 (4%)

47 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 12 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder