CMD Naturkosmetik Rio de Coco -käsivoide, 100 ml

Ihanteellinen hoito halkeilevalle tai kuivalle käsien iholle.

8,45 € 9,39 € -10%

(84,50 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Vielä 6 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sopii kaikille ihotyypeille
  • Uudistaa ja suojaa
  • Imeytyy nopeasti

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: CMD Naturkosmetik Rio de Coco -kasvovoide, 50 ml

CMD Naturkosmetik Rio de Coco -käsivoide, 100 ml 8,45 € (84,50 € / l)
CMD Naturkosmetik Rio de Coco -kasvovoide, 50 ml 13,13 € (262,60 € / l)
Kokonaishinta: 21,58 €
Kuvaus

Tämä täyteläinen käsivoide on ihanteellinen hoito kuivalle tai halkeilevalle käsien iholle. Se suojaa ihoa kuivumiselta, imeytyy erittäin nopeasti eikä jätä rasvaista kalvoa iholle. Voiteen sisältämä kookosöljy elvyttää rasittuneen ihon luonnollisella tavalla.

Tuotenro.: CMD-64381
Sisältö: 100 ml
EAN: 4028719643819
Merkki: CMD Naturkosmetik
Tuoteluokat: Käsienhoito
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Kookos
Sertifikaatit: NCS - Natural Cosmetics Standard
Pakkaustyyppi: Putki
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Glyceryl Stearate, Myristyl Lactate, Cetearylalcohol, Glycerin, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Parfum, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Phytic Acid

  1. Raaka-aineet kontrolloidusta luomuviljelystä.
CMD:n Rio de Coco -sarja
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Saksa, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

1 kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta CMD Naturkosmetik Rio de Coco -käsivoide

49 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,2 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
41 (50%)
4 tähteä
23 (28%)
3 tähteä
13 (16%)
2 tähteä
1 (1%)
1 tähti
3 (3%)

81 arvostelua
1 kirjoitettu arvostelu kielellä suomi
49 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder