Demmers Teehaus Amadeus-musta teesekoitus, 100 g

Herkullinen sinfonia

8,99 €

(89,90 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 g

Vielä 7 kpl varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Ceylonin, Kiinan ja Intian mustia teelaatuja
  • Makeita karamellipaloja
  • Täyteläinen karamellin maku

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Or Tea? Kung Flu Fighter, Purkki 100 g

Demmers Teehaus Amadeus-musta teesekoitus, 100 g 8,99 € (89,90 € / kg)
Or Tea? Kung Flu Fighter, Purkki 100 g 12,29 € (122,90 € / kg)
Kokonaishinta: 21,28 €
Kuvaus

Tyylikäs „Amadeus-sekoitus” on mestarillinen kunnianosoitus maailmankuululle säveltäjälle Wolfgang Amadeus Mozartille. Klassinen muotokuva ja historialliset nuottisivut tekevät pakkauksesta todellisen katseenvangitsijan.

Sisältä löydät hienostuneen, irtoteenä valmistetun sekoituksen parhaiden viljelyalueiden laadukkaista mustista teelaaduista Ceylonista, Kiinasta ja Intiasta. Aidot, makeat karamellipalat ja korkealaatuinen karamelliaromi viimeistelevät haudutuksen, joka tarjoaa täyteläisen ja aromaattisen teehetken.

Annostus:
4–5 teelusikallista litraa kohden

Tuotenro.: XPI-DT-00-08743
Sisältö: 100 g
EAN: 9004163087435
Merkki: Demmers Teehaus
Konsistenssi / annostelumuoto: Irtotee
Tuoteluokat: Teet ja tarvikkeet
Ominaisuudet: Sisältää kofeiiinia
Säilytys: Säilytä kuivassa
Sisältö (tee): Irtotee
Haudutusaika: 4 minuuttia
Ainesosat

Musta tee[1]

  1. aromatisiert
Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Itävalta, www.tee.at

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Demmers Teehaus Amadeus-musta teesekoitus