Domus Olea Toscana HydraStyle OILnonOIL -geeli, 200 ml

Monikäyttöinen öljyseos optimaaliseen hoitoon

17,69 €

(88,45 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

  • Normaalille, kuiville ja kiillottomille hiuksille
  • Lämpösuoja ja joustavuus
  • Sisältää fytokeratiinia ja hyaluronihappoa

Sisältö: 200 ml

Ei saatavilla tällä hetkellä Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä tietoa, koska saamme tätä tuotetta taas myyntiin. Klikkaa "Ilmoittakaa, kun taas saatavissa" -painiketta alla, niin saat välittömästi tiedon, kun tuote saapuu.

  • Nikkelitestattu Nikkelitestattu
  • Unisex Unisex

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Kuvaus

Tällä nestemäisellä geelillä on kevyt, sileä rakenne, joka ei ole rasvainen ja ympäröi hiukset herkkällä, mutta huumaavalla tuoksulla. Ihanteellinen erityisesti kuiville, kiillottomille, ohuille ja vaurioituneille hiuksille, mutta sitä voidaan käyttää kaikille hiustyypeille. Se suojaa hiuksia hiustenkuivaajan ja suoristusraudan lämmöltä ja jättää ne kiiltäviksi. Aloe veraa, eksklusiivisia uutteita, riisin ja hampun fytokeratiinia sekä hyaluronihappoa sisältävä seos ravitsee ja kesyttää hiuksia rasittamatta niitä.

Käyttö:

  • Ravista hyvin ennen käyttöä.
  • Levitä pyyhekuiviin hiuksiin ja levitä kammalla.
  • Jatka sitten kuivaamista.
  • Levitä pieni määrä kuiviin hiuksiin pörröisyyttä ehkäisevänä hoitoaineena tai isompi määrä kosteisiin hiuksiin virkistääksesi kampausta.

Huomautus: vältä tuotteen joutumista silmiin - jos näin tapahtuu, huuhtele huolellisesti vedellä.

Tuotenro.: DO-201
Sisältö: 200 ml
EAN: 8059591122013
Merkki: Domus Olea Toscana
Konsistenssi / annostelumuoto: Geeli
Tuoteluokat: Hiustenhoito
Hiustyyppi: Kaikille hiustyypeille, Normaalit hiukset, Vaurioituneet hiukset, Kuivat hiukset
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Unisex
Varoitus: Vältä aineen joutumista silmiin ja huuhtele tarvittaessa runsaalla vedellä
Pakkaustyyppi: Pullo
geeli

Aqua, Glycerin[2], Betaine, Propandiol, Linum Usitatissimum Seed Extract[3], Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract, Panthenol, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[3], Hydroxyethyl Cellulose, Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[3], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[3], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[3], Aloe Barbadensis Leaf Juice[4], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Extract[3], Lactic Acid, Cucurbita Maxima Seed Extract[3], Hyaluronic Acid[1], Hydrolized Rice Protein[4], Hydrolyzed Hemp Seed Extract[4], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil, Tocopherylacetat, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Polyglyceryl-4 Caprylate, Sodium Lauroyl Glutamate, Diglycerin, Citricacid, Decyl Glucoside, Ascorbic Acid (Vitamin C), Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

  1. biosynteesistä
  2. luonnollista alkuperää
  3. Ainutlaatuinen biologista alkuperää oleva fytokompleksiuute
  4. luonnonmukaisesti viljelty
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Domus Olea Toscana SRL, Via Statale Abetone 136, 56017, San Giuliano Terme (PISA), Italia, info@domusoleatoscana.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Domus Olea Toscana HydraStyle OILnonOIL -geeli

6 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,5 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
9 (56%)
4 tähteä
6 (37%)
3 tähteä
1 (6%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

16 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 6 arvostelua löytyy muilla kielillä.