Fitocose Jalus Love intiimivoide, 50 ml

Ulkoisen intiimialueen kuivuudentunteeseen

17,63 € 19,59 € -10%

(352,60 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 7 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Virkistää ja kosteuttaa
  • Sisältää hyaluronhappoa
  • Vegaaninen
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: La Saponaria Takiainen ja kehäkukka intiimialueen pesugeeli, 250 ml

Fitocose Jalus Love intiimivoide, 50 ml 17,63 € (352,60 € / l)
La Saponaria Takiainen ja kehäkukka intiimialueen pesugeeli, 250 ml 7,37 € (29,48 € / l)
Kokonaishinta: 25,00 €
Kuvaus

Jalus Love -voiteella on kosteuttavia ominaisuuksia, ja se suojaa herkkää intiimialuetta mahdollisilta epämiellyttäviltä ulkoisilta ärsykkeiltä.

Käyttö

  • Tarpeen mukaan suojaamaan ja hoitamaan.
  • Pieni määrä riittää virkistämään pitkäkestoisesti.
Tuotenro.: FIT-CV293
Sisältö: 50 ml
EAN: 8050705461301
Merkki: Fitocose
Käyttö: Sävytetty voide
Tuoteluokat: Intiimihygienia, Liukuvoiteet
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoteseloste (INCI)

Glycerin[2], Aqua, Sodium Hyaluronate, Glycyrrhetinic Acid, Malva Sylvestris (Malva) Flower Extract[2], Sodium Anisate[1], Sodium Levulinate[1], Sodium Dehydroacetate, Sodium Phytate, Citricacid, Parfum[1]

  1. luonnollisista uutteista
  2. luonnonmukaisesti viljelty
Jalus -sarja
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Italia, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Fitocose Jalus Love intiimivoide

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

3,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (50%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
1 (50%)

2 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder