Greenatural ARTISAN kehäkukkasaippua, 100 g

Kosteuttaa puhdistuksen aikana

3,89 €

(38,90 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 g

Vielä 5 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 3,69 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 3,50 € / kpl-10%
  • alk. 6 vain 3,18 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kuivalle ja herkälle iholle
  • Hellävarainen ja ravitseva
  • Käsintehty
  • Unisex Unisex

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Greenatural ARTISAN sheavoisaippua, 100 g

Greenatural ARTISAN kehäkukkasaippua, 100 g 3,89 € (38,90 € / kg)
Greenatural ARTISAN sheavoisaippua, 100 g 3,89 € (38,90 € / kg)
Kokonaishinta: 7,78 €
Kuvaus

Ihoystävällinen koostumus kookosöljystä ja kehäkukkauutteista on erityisen hellävarainen iholle ja kasvipohjaisen glyseriinin ansiosta antaa iholle tärkeää kosteutta heti puhdistuksen jälkeen.

Tuotenro.: XBO-GP-SL008
Sisältö: 100 g
EAN: 8052400933442
Merkki: Greenatural
Saippuan koostumus: Kiinteä
Konsistenssi / annostelumuoto: Kiinteä
Tuoteluokat: Saippuat
Ihotyyppi: Herkkä iho, Kuiva iho
Ominaisuudet: Unisex
Tuoteseloste (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Sodium Hydroxyde, Parfum, Calendula Officinalis Oil, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Phytate, Calendula Officinalis (Ringelblume) Flower, Amyl Cinnamal, Citronellal, Eugenol

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Greenproject Italia srl, via massari 42, 31023, Resana (TV), Italia, www.greenatural.it

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Greenatural ARTISAN kehäkukkasaippua

2 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,8 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
4 (80%)
4 tähteä
1 (20%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

5 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 2 arvostelua löytyy muilla kielillä.