Gyada Cosmetics Radiance puhdistusgeeli, 200 ml

Hellävarainen puhdistus, joka saa ihon säteilemään

18,80 € 19,79 € -5%

(94,00 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Varastossa

Toimitus keskiviikkona, 07. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Kirkastava ja vaalentava vaikutus
  • Kevyesti kuoriva
  • AIAB AIAB
  • Nikkelitestattu Nikkelitestattu
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Gyada Cosmetics Radiance kasvovesi, 150 ml

Gyada Cosmetics Radiance puhdistusgeeli, 200 ml 18,80 € (94,00 € / l)
Gyada Cosmetics Radiance kasvovesi, 150 ml 17,69 € (117,93 € / l)
Kokonaishinta: 36,49 €
Kuvaus

Tämä Radiance-puhdistusgeeli on raikas ja hellävarainen, ja se puhdistaa ihoa, stimuloi sen uudistumista ja antaa tasaisen, säteilevän ihon. Geeli sisältää tasapainottavaan C-vitamiinin, mantelihappoon, laktobionihappoon ja ferulahappoon pohjautuvaa vaikuttavien aineiden yhdistelmää, jolla on kuoriva, vaalentava ja puhdistava vaikutus.

Käyttö: hiero hellävaraisesti aamuin illoin kosteialle iholle ja huuhtele.

Huomautukset:

  • Vältä kontaktia silmien kanssa.
  • Säilytä lasten ulottumattomissa.
Tuotenro.: GYA-GC060
Sisältö: 200 ml
EAN: 8054609980593
Merkki: Gyada Cosmetics
Tuoteluokat: Kasvojenpuhdistus
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Vegaaninen
Sertifikaatit: AIAB
Varoitus: Vältä aineen joutumista silmiin ja huuhtele tarvittaessa runsaalla vedellä, Säilytä tuote turvallisesti ja lasten ulottumattomissa
Kasvojen puhdistusaine (koostumus): Puhdistusgeeli
Pakkaustyyppi: Pumppupullo
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Propandiol, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Xanthan Gum, Arctostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract[1], Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract[1], Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lactobionic Acid, Ferulic Acid, Mandelic Acid, Hydrolized Wheat Protein, Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Benzyl Alcohol, Panthenol, Parfum[2], Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Glucose, Limonene, Sorbit, Linalool, Sodium Glutamate, Urea, Glycine, Lactic Acid, Sodium Pca, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  2. AIAB:n ohjeiden mukaisesti
Radiance C-vitamiini
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italia, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Gyada Cosmetics Radiance puhdistusgeeli

12 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

3,7 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
10 (41%)
4 tähteä
3 (12%)
3 tähteä
6 (25%)
2 tähteä
3 (12%)
1 tähti
2 (8%)

24 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 12 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder