Jimmy Boyd Neroli Citrine Luomu Kristallienergiahajuvesi, 100 ml

Inspiroiva valo - Hengitä iloa, toimi itsevarmasti

88,99 €

(889,90 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Vielä 4 kpl varastossa

Ilmainen toimitus perjantaina, 09. lokakuuta asti, kun tilaat torstaina klo 23:59 mennessä.

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Innummeroitu Zitrushedelmistä & valkoisista kukista
  • Elinvoimaisuus & Aktiviteetti
  • Uutettu sitriinikivellä
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Greenatural Hellävarainen intiimialuuen puhdistusgeeli kehäkukka, laventeli & mustikka, 100 ml

Jimmy Boyd Neroli Citrine Luomu Kristallienergiahajuvesi, 100 ml 88,99 € (889,90 € / l)
Greenatural Hellävarainen intiimialuuen puhdistusgeeli kehäkukka, laventeli & mustikka, 100 ml 3,39 € (33,90 € / l)
Kokonaishinta: 92,38 €
Kuvaus

Neroli Citrine Luomu Kristallienergiahajuvesi on sitrushedelmien ja valkoisten kukkien räjähdys, joka herättää optimismia. Tämä tuoksu on inspiroitunut sitriinistä, auringon kivestä, joka symboloi luovuutta, tahdonvoimaa ja itsevarmuutta. Tuoksu virkistää mieltä, herättää energiaa ja edistää ilmaisua.

Uutettu sitriinikivellä, joka symboloi elinvoimaisuutta ja aktiivisuutta.

Yläosa: Sitruuna, Mandariini, Appelsiini
Keskiosa: Appelsiininkukka (Neroli), Jasmiini
Pohja: Patchouli

Tuotenro.: IMP-CRYNE100
Sisältö: 100 ml
EAN: 8437003415067
Merkki: Jimmy Boyd
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Parfyymit
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Kukkainen, Sitruksinen
Varoitus: Vältä aineen joutumista silmiin ja huuhtele tarvittaessa runsaalla vedellä, Vain ulkoiseen käyttöön
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Tuoksun ominaisuudet: virkistävä
Pakkaustyyppi: Lasi, Pahvi, Suihkupullo / suihke
Tuoteseloste (INCI)

Alcohol Denat[2], Parfum[1], Citral[1], Limonene[1], Terpinolene[1], Beta-Caryophyllene[1], Linalyl Acetate[1], Terpineol[1], Geranyl Acetate[1], Pinene[1], Coumarin[1], Linalool[1]

  1. luonnollista alkuperää
  2. Luomusertifioitu
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Jimmy Boyd Perfumista, S.L., Palautordera street, 11 Polígono Industrial Can Prat, 08450, Llinars del Vallés (Barcelona), Espanja, info@perfumesjimmyboyd.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Jimmy Boyd Neroli Citrine Luomu Kristallienergiahajuvesi

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder