Jimmy Boyd Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml

Rauhallinen voima - Hengitä tyynen voiman sisään

88,99 €

(889,90 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Vielä 6 kpl varastossa

Ilmainen toimitus perjantaina, 09. lokakuuta asti, kun tilaat torstaina klo 23:59 mennessä.

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Aromit kukista ja sammaleesta
  • Sisäinen lujuus ja selkeys
  • Valkoisella kvartsikivellä
  • Unisex Unisex
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Officina Naturae Hellävarainen vartalonpuhdistusgeeli, 500 ml

Jimmy Boyd Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml 88,99 € (889,90 € / l)
Officina Naturae Hellävarainen vartalonpuhdistusgeeli, 500 ml 8,69 € (17,38 € / l)
Kokonaishinta: 97,68 €
Kuvaus

Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume on tuoksu, jolla on hienostunut läsnäolo ja puhdas olemus. Innoitettuna savukvartsista, tämä kukkien ja sammaleen yhdistelmä välittää sisäistä lujuutta, selkeyttä ja puhtautta.

Maserointi valkoisella kvartsikivellä, joka symboloi juurtuneisuutta ja kirkkautta.

Päällimmäinen tuoksu: Sitruuna
Sydäntuoksu: Ruusu, jasmiini, galbanumi
Jälkituoksu: Vetiver, chypre

Tuotenro.: IMP-CRYOAK100
Sisältö: 100 ml
EAN: 8437003415135
Merkki: Jimmy Boyd
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Parfyymit
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Tuoksut: Kukkainen, Maanläheinen
Varoitus: Vältä aineen joutumista silmiin ja huuhtele tarvittaessa runsaalla vedellä, Vain ulkoiseen käyttöön
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Tuoksun ominaisuudet: puhdas & raikas, itsevarma
Pakkaustyyppi: Lasi, Pahvi, Suihkupullo / suihke
Tuoteseloste (INCI)

Alcohol Denat[2], Parfum[1], Citral[1], Citronellol[1], Limonene[1], Myroxylon Pereirae Oil[1], Beta-Caryophyllene[1], Linalyl Acetate[1], Santalol[1], Eugenol[1], Geraniol[1], Linalool[1], Pinene[1]

  1. luonnollista alkuperää
  2. Luomusertifioitu
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Jimmy Boyd Perfumista, S.L., Palautordera street, 11 Polígono Industrial Can Prat, 08450, Llinars del Vallés (Barcelona), Espanja, info@perfumesjimmyboyd.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Jimmy Boyd Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume

2 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

2 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 2 arvostelua löytyy muilla kielillä.