Jimmy Boyd Tea & Mint Organic Fresh Fragrance, 200 ml

Kirkas mieli & rentouttava raikkaus

44,49 €

(222,45 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Varastossa

Toimitus perjantaina, 09. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään torstaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Aromit vihreästä teestä & mintusta
  • Stimuloi & antaa energiaa
  • Maseroitu luomumintun kanssa
  • Unisex Unisex
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Fleurance Nature 1972 Pour Homme Eau de Toilette, 50 ml

Jimmy Boyd Tea & Mint Organic Fresh Fragrance, 200 ml 44,49 € (222,45 € / l)
Fleurance Nature 1972 Pour Homme Eau de Toilette, 50 ml 33,49 € (669,80 € / l)
Kokonaishinta: 77,98 €
Kuvaus

Kirkas Tea & Mint Organic Fresh Fragrance -tuoksu tuo mieleen vihreän teen raikkauden yhdistettynä pirteään minttuun. Se sopii kaikille, jotka arvostavat stimuloivaa ja energisoivaa tuoksua. Käsintehty parfyymi on maseroitu luomumintulla, mikä antaa tuoksulle entistä luonnollisemman vivahteen.

Ylänuotti: Sitruuna, bergamotti ja minttu
Sydännuotti: Galbanum, kardemumma ja inkivääri
Pohjanuotti: Vetiver

Tuotenro.: IMP-JBGTBIO200
Sisältö: 200 ml
EAN: 8437021687613
Merkki: Jimmy Boyd
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Parfyymit
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Tuoksut: Raikas, Minttu, Sitruksinen
Varoitus: Vältä aineen joutumista silmiin ja huuhtele tarvittaessa runsaalla vedellä, Vain ulkoiseen käyttöön
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Tuoksun ominaisuudet: stimuloiva, virkistävä
Pakkaustyyppi: Lasi, Pahvi, Suihkupullo / suihke
Tuoteseloste (INCI)

Alcohol Denat[2], Aqua[1], Mint Leaf[1], Parfum (Natural Essential Oils)[1], Citronellol[1], Geraniol[1], Citral[1], Limonene[1], Linalool[1]

  1. luonnollista alkuperää
  2. Luomusertifioitu
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Jimmy Boyd Perfumista, S.L., Palautordera street, 11 Polígono Industrial Can Prat, 08450, Llinars del Vallés (Barcelona), Espanja, info@perfumesjimmyboyd.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Jimmy Boyd Tea & Mint Organic Fresh Fragrance

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

3,3 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (33%)
4 tähteä
1 (33%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
1 (33%)

3 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.