Little Siberica Vauva Hierontaöljy, 200 ml

Hellävaraista hoitoa villiruusu- ja yökerhonsiemenöljyllä

10,49 €

(52,45 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Jälleen varastossa alkaen 22. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus torstaina, 29. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Herkkäihoisille
  • Kosteuttava vaikutus
  • Ravitseva & hemmotteleva

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Little Siberica Baby Soap, 250 ml

Little Siberica Vauva Hierontaöljy, 200 ml 10,49 € (52,45 € / l)
Little Siberica Baby Soap, 250 ml 7,59 € (30,36 € / l)
Kokonaishinta: 18,08 €
Kuvaus

Tämä vastasyntyneille kehitetty erityinen hierontaöljy hoitaa vauvasi ihoa hellävaraisesti. Luomu- villiruusuöljy kosteuttaa ja hoitaa, kun taas luomu- yökerhonsiemenöljy tarjoaa ravitsevia ominaisuuksia.

Käyttöohjeet:

  • Hiero varovasti puhtaalle, kuivalle iholle.
  • Sopii päivittäiseen käyttöön.
Tuotenro.: NS-20855
Sisältö: 200 ml
EAN: 4743318149394
Merkki: Little Siberica
Konsistenssi / annostelumuoto: Öljy
Tuoteluokat: Vauvojen ja lasten hoitotuotteet, Hierontaöljyt
Ihotyyppi: Herkkä iho
Ominaisuudet: Vegaaninen
Sertifikaatit: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Pullo
Kenelle?: Vauva
Tuoteseloste (INCI)

Coco Caprylate/Caprate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Pinus Sibirica Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[1], Rosa Canina Fruit Oil[1], Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Farnesol, Benzylbenzoat

  1. luonnonmukaisesti viljelty
Valmistajan lausunto Venäjän ja Ukrainan välisestä sodasta
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Viro, www.eurobiolab.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Little Siberica Vauva Hierontaöljy