Martina Gebhardt Rose Body Lotion, 150 ml

Vitamiinipotku vartalollesi!

25,19 € 27,99 € -10%

(167,93 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 150 ml

Varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kevyt koostumus
  • Kaunistaa ihosävyä
  • Rauhoittaa ja kosteuttaa

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Martina Gebhardt Rose Cream, 50 ml

Martina Gebhardt Rose Body Lotion, 150 ml 25,19 € (167,93 € / l)
Martina Gebhardt Rose Cream, 50 ml 22,49 € (449,80 € / l)
Kokonaishinta: 47,68 €
Kuvaus

Tämä vartalolotion sisältää runsaasti vitamiineja ja eteerisiä öljyä. Se kosteuttaa ihoa ja parantaa näin ollen myös ihon sävyä. Martina Gebhardtin vartalolotion hellii ertyisesti herkkää ihoa, se tekee ihosta säteilevän ja kimmoisan.

  • erityisesti herkälle iholle
  • hoitaaerittäin hellävaraisesti
  • Runsaasti vitamiineja ja eteerisiä öljyjä
  • parantaa ihoa
  • kosteuttaa tehokkaasti
Tuotenro.: MAG-21134
Sisältö: 150 ml
EAN: 4032061211343
Merkki: Martina Gebhardt
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Vartalonhoito
Ihotyyppi: Kuiva iho
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Vegaaninen
Tuoksut: Kukka, Ruusu
Sertifikaatit: Demeter
Pakkaustyyppi: Pumppupullo
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Cetearylalcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Theobroma Cacao Seed Butter[1], Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[3], Rosa Damascena Flower Extract[1], Hibiscus Sabdariffa Flower Extract[1], Rosa Canina Fruit Oil[3], Persea Gratissima (Avocado) Oil[3], Rosa Damascena Flower Water[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[3], Aroma[3], Sambucus Nigra (Elder) Root Extract[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Fruit Extract, Tocopherol (Vitamin E), Alcohol[1], Cetyl Alcohol, Geraniol[2], Citronellol[2]

  1. Demeter-sertifioitu raaka-aine
  2. Aitojen eteeristen öljyjen ainesosa
  3. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Martina Gebhardt Rose Line
Tietoa ainesosista
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: MG Naturkosmetik GmbH, Klosterhof 4, 82405, Wessobrunn, Saksa, beratung@mg-naturkosmetik.de, www.mg-naturkosmetik.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Martina Gebhardt Rose Body Lotion

17 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,6 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
16 (76%)
4 tähteä
3 (14%)
3 tähteä
1 (4%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
1 (4%)

21 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 17 arvostelua löytyy muilla kielillä.