Officina Naturae Olipuri-jojobaöljy, 110 ml

Runsaasti vitamiineja ja kivennäisaineita

10,39 €

(94,45 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 110 ml

Jälleen varastossa alkaen 08. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus perjantaina, 16. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Iholle ja hiuksille
  • Ihanteellinen meikinpoistoon
  • Imeytyy nopeasti
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Officina Naturae Olipuri-risiiniöljy, 110 ml

Officina Naturae Olipuri-jojobaöljy, 110 ml 10,39 € (94,45 € / l)
Officina Naturae Olipuri-risiiniöljy, 110 ml 6,19 € (56,27 € / l)
Kokonaishinta: 16,58 €
Kuvaus

Jojobaöljy sisältää runsaasti antioksidantteja, ja sillä on rauhoittavia ja pehmentäviä ominaisuuksia. Se ei ole oikeastaan lainkaan öljy, vaan nestemäinen vaha, joka on voimakkaasti ravitseva, mutta silti kevyt. Ominaisuuksiensa vuoksi se on ihanteellinen meikinpoistoon, rasvaisen tai ärtyneen ihon hoitoon tai hiusten ravitsevaan hoitoon. Jojobaöljy imeytyy nopeasti ja antaa iholle vitamiineja ja kivennäisaineita.

Huomautus: ei sovi hierontaöljyksi.

Tuotenro.: XBO-ONA-OLIOJOJO100
Sisältö: 110 ml
EAN: 8033148531244
Merkki: Officina Naturae
Kasvityyppi: Jojoba
Tuoteluokat: Ihonhoitoöljyt
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Herkkä iho
Ominaisuudet: Vegaaninen
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Tuoteseloste (INCI)

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

Tietoa Olipuri-sarjasta
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Officina Naturae Olipuri-jojobaöljy

5 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,8 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
6 (75%)
4 tähteä
2 (25%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

8 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 5 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder