Provida Organics Dentalcreme Naturell, 50 ml

Hellävarainen puhdistus raikkaalle hengitykselle

8,39 €

(167,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 5 kpl varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 7,97 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 7,55 € / kpl-10%
  • alk. 6 vain 6,87 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Erityisen hellävarainen
  • Suojaa & hoitaa
  • Ei sisällä fluoria
  • Unisex Unisex
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Provida Organics Provident Gel, 50 ml

Provida Organics Dentalcreme Naturell, 50 ml 8,39 € (167,80 € / l)
Provida Organics Provident Gel, 50 ml 8,39 € (167,80 € / l)
Kokonaishinta: 16,78 €
Kuvaus

Tämä Providan mieto, vegaaninen hammastahna puhdistaa hampaat erityisen hellävaraisesti. Se suojaa ja hoitaa ikeniä ja antaa miellyttävän raikkaan hengityksen.

Tämä hammastahna ei sisällä

  • natriumlauryylisulfaattia (NLS)
  • fluoria
  • sokeria ja muita karieksen aiheuttajia
Tuotenro.: PROV-2206
Sisältö: 50 ml
EAN: 4260009210602
Merkki: Provida Organics
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Suu- ja hammashoito
Ominaisuudet: Fluoriton, Unisex, Vegaaninen
Pakkaustyyppi: Pahvi, Putki
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Calcium Carbonate, Xylit, Glycerin[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Cymbopogon Nardus Oil[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Pimpinella Anisum (Aniseed) Fruit Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Styrax Benzoin Gum, Cinnamomum Loureirii Bark Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Commiphora Myrrha (Myrrh) Oil, Menthol, Sulfated Castor Oil, Xanthan Gum, Alcohol[1], Parfum, Eugenol, Limonene, Linalool, Benzylbenzoat

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Saksa, service@provida.de, ww.provida.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Provida Organics Dentalcreme Naturell

4,7 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
4 (66%)
4 tähteä
2 (33%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

6 arvostelua