Provida Organics Limonen suihkugeeli, 150 ml

Puhdistaa hellävaraisesti ja ei kuivata ihoa

13,09 €

(87,27 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 150 ml

Vielä 2 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 07. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Raikastava ja piristävä
  • Eloistavia ominaisuuksia
  • Unisex Unisex
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: benecos Natural Basics Șampon Strălucire & Reparare, 250 ml

Provida Organics Limonen suihkugeeli, 150 ml 13,09 € (87,27 € / l)
benecos Natural Basics Șampon Strălucire & Reparare, 250 ml 3,19 € (12,76 € / l)
Kokonaishinta: 16,28 €
Kuvaus

Tämä hedelmäisen raikas suihkugeeli sopii kaikille ihotyypeille, erityisesti herkälle iholle. Se virkistää, elävöittää ja puhdistaa erittäin hellävaraisesti, jotta iho ei kuivuisi.

Käyttö: Vaahdota hieman veden kanssa, levitä iholle, huuhtele ja nauti pirteästä tuoksusta.

Tuotenro.: PROV-2901
Sisältö: 150 ml
EAN: 4260009210763
Merkki: Provida Organics
Tuoteluokat: Vartalon puhdistus
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Herkkä iho, Kuiva iho
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Tuoksut: Sitruksinen
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Palm Kernel/Coco Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Coco­ Sulfate, Maris Sal, Alcohol[1], Crataegus Monogyna Fruit[1], Mentha Piperita Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Cymbopogon Nardus Oil[1], Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Aesculus Hippocastanum, Citrus Aurantifolia Oil, Sulfated Castor Oil, Glyceryl Oleate, Citricacid, Sucrose Cocoate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Parfum, Betaine, Limonene, Citral, Linalool

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Lisätarvikkeet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Saksa, service@provida.de, ww.provida.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Provida Organics Limonen suihkugeeli

4,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
0 (0%)
4 tähteä
1 (100%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu