Provida Organics Melissan kylpyöljy, 100 ml

Rentouttaviin iltakylpyihin

25,99 €

(259,90 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Vielä 2 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 06. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sopii kaikille ihotyypeille
  • Miellyttävä tuoksu
  • Sisältää arvokkaita öljyjä
  • Unisex Unisex
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Provida Organics Rauhoittava balsami, 50 ml

Provida Organics Melissan kylpyöljy, 100 ml 25,99 € (259,90 € / l)
Provida Organics Rauhoittava balsami, 50 ml 18,29 € (365,80 € / l)
Kokonaishinta: 44,28 €
Kuvaus

Tämä lempeä, vegaaninen kylpyöljy Provida:lta on täydellinen ennen nukkumaanmenoa. Se tuoksuu miellyttävältä ja hemmottelee ihoa arvokkailla öljyillä.

Käyttö: Pieni määrä, noin 10 ml, riittää yhteen kylpyyn.

Tuotenro.: PROV-2311
Sisältö: 100 ml
EAN: 4260009210626
Merkki: Provida Organics
Konsistenssi / annostelumuoto: Öljy
Tuoteluokat: Kylpytuotteet
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Tuoksut: Sitruksinen
Pakkaustyyppi: Pullo, Lasi
Tuoteseloste (INCI)

Glycerin[1], Sulfated Castor Oil, Cymbopogon Nardus Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Geraniol, Limonene, Citronellal, Eugenol, Citral, Linalool, Benzyl Salicylate, Farnesol

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä

vegaaninen

Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Saksa, service@provida.de, ww.provida.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Provida Organics Melissan kylpyöljy

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

4,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
0 (0%)
4 tähteä
1 (100%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder