Sonnentor Luomu suitsukesekoitus "rentoutus", 25 g

Pidä ansaittu tauko

4,69 €

(187,60 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 25 g

Vielä 3 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 07. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Hienostunut yrttiyhdistelmä
  • Helppo käyttää
  • Kulhoille ja lämmittimille

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Saint Charles Suitsukekivihiili, 10 kpl

Sonnentor Luomu suitsukesekoitus "rentoutus", 25 g 4,69 € (187,60 € / kg)
Saint Charles Suitsukekivihiili, 10 kpl 2,99 € (0,30 € / kpl)
Kokonaishinta: 7,68 €
Kuvaus

Pidä (suitsutus)tauko! Istu alas ja nauti runsaasta kamomillan, laakerinlehtien, seljankukan, väinönputken ja rosmariinin sekoituksesta. Näin unohdat nopeasti stressaavan arjen ja voit nauttia hetkestä.

Käyttö:

Kulho (intensiivinen): Aseta suitsukehiili tulenkestävän kulhon keskelle ja sytytä se. Heti kun hiili on muuttunut valkeaksi, laita päälle 1 tl suitsuketta.

Tuoksulamppu/teekannun lämmitin (hellävarainen): Laita 1 tl suitsukkeita siivilään ja sytytä alla oleva tuikku.

Tuotenro.: XPI-ST-00687
Sisältö: 25 g
EAN: 9004145006874
Merkki: Sonnentor
Tuoteluokat: Huonetuoksut
Ainesosat

kamomilla[1], laakerinlehdet[1], seljankukka[1], enkeli-juuri[1], rosmariini[1]

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Itävalta, www.sonnentor.com/de-at

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Sonnentor Luomu suitsukesekoitus "rentoutus"

4,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (50%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
1 (50%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

2 arvostelua

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder