Sonnentor Nautinnollinen luomu tyrnitee, Teepussit, 18 kpl (54 g)

Intohimoinen teekokemus

4,49 €

(83,15 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: Teepussit, 18 kpl

Varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Mieto hedelmäsekoitus
  • Ihana tuoksu
  • Aromaattinen kokemus

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Sonnentor Aurinkoiset terveiset -tee, 45 g

Sonnentor Nautinnollinen luomu tyrnitee, Teepussit, 18 kpl (54 g) 4,49 € (83,15 € / kg)
Sonnentor Aurinkoiset terveiset -tee, 45 g 4,49 € (99,78 € / kg)
Kokonaishinta: 8,98 €
Kuvaus

Ihanan mieto hedelmäsekoitus! Kylmät hedelmäteet ovat ihania virvokkeita, jäähdytettynä, hedelmämehulla makeutettuna tai loihdi oma hedelmäteejäätelösi!

Poikkeuksellisen hedelmäinen ja ihana tuoksu on aromaattinen kokemus. Tuoksua korostaa herkkä omenan ja laventelin tuoksu. Pirteä hapokkuus yhdistyy hedelmäisen kukkaiseen, täyteläiseen makuun.

Tuotenro.: XPI-ST-025363
Sisältö: 54 g
EAN: 9004145025363
Merkki: Sonnentor
Konsistenssi / annostelumuoto: Tee pussissa
Tuoteluokat: Teet ja tarvikkeet
Sertifikaatit: EU-Bio Siegel
Säilytys: Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa
Sisältö (tee): Teepussit
Haudutusaika: 5 minuuttia, 6 minuuttia, 7 minuuttia, 8 minuuttia, 9 minuuttia, 10 minuuttia
Ainesosat

omenanviipaleet[1], ruusunmarja[1], 30 % tyrnimarja[1], seljankukka[1], appelsiininkuori[1], laventeli[1]

  1. Luomu
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Itävalta, www.sonnentor.com/de-at

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Sonnentor Nautinnollinen luomu tyrnitee

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

4,1 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
7 (53%)
4 tähteä
2 (15%)
3 tähteä
3 (23%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
1 (7%)

13 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder