STYX Kiinteä suihkusaippua laventeli-sitruuna, 100 g

Kestävä ja hemmotteleva hoito

10,29 €

(102,90 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 g

Vielä 4 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 07. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Normaalille iholle
  • Korvaa 600 ml suihkugeeliä
  • Antaa miellyttävän tuoksun

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: La Saponaria Soffice di Karité - ravitseva vartalovoide porkkana & vanilja, 200 ml

STYX Kiinteä suihkusaippua laventeli-sitruuna, 100 g 10,29 € (102,90 € / kg)
La Saponaria Soffice di Karité - ravitseva vartalovoide porkkana & vanilja, 200 ml 15,59 € (77,95 € / l)
Kokonaishinta: 25,88 €
Kuvaus

Styxin kiinteä suihkusaippua tuoksuu ihanasti laventelilta ja sitruunalta. Veden kanssa syntyy pehmeä vaahto, joka hoitaa ihoa ja puhdistaa koko kehon. Ympäristöystävällinen vaihtoehto korvaa 600 ml suihkugeeliä.

Käyttö:

  • Vaahdota molemmin käsin suihkussa ja pese ja suihkuta koko vartalosi tavalliseen tapaan.
  • Kuivaa hyvin käytön jälkeen ja säilytä vedeltä suojattuna.
Tuotenro.: STX-12411
Sisältö: 100 g
EAN: 9004432124113
Merkki: STYX
Saippuan koostumus: Kiinteä
Konsistenssi / annostelumuoto: Kiinteä
Tuoteluokat: Saippuat
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Normaali iho
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Tuoksut: Laventeli
Sertifikaatit: ECOCERT - Cosmos Organic
Tuoteseloste (INCI)

Sodium Palmate (Palm Soap)[2], Sodium Palm Kernelate[2], Aqua, Glycerin[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], CI 77891 (Titanium Dioxid), Lavandula Angustifolia Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil, Parfum[3], Linalool, Limonene, Sodium Chloride, Citricacid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citral, Geraniol

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  2. Valmistettu luomuraaka-aineista
  3. luonnollinen tuoksusekoitus
Tietoa ilmastoneutraaliudesta
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Itävalta, office@styx.at

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta STYX Kiinteä suihkusaippua laventeli-sitruuna

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder