TEA Natura After-Sun-maito, 150 ml

Runsas kosteutus aurinkoisen päivän jälkeen

13,22 € 14,69 € -10%

(88,13 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut)

Sisältö: 150 ml

Ei saatavilla tällä hetkellä Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä tietoa, koska saamme tätä tuotetta taas myyntiin. Klikkaa "Ilmoittakaa, kun taas saatavissa" -painiketta alla, niin saat välittömästi tiedon, kun tuote saapuu.

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Virkistää ja ravitsee
  • Sisältää ravitsevaa Aloe veraa
  • Unisex Unisex
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tuotenro.: TEAN-SODOP, EAN: 8032697810817

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Kuvaus tuotteesta

Tämä vartalomaito sisältää runsaasti ravitsevia luonnollisia aktiivisia ainesosia, jotka tarjoavat intensiivistä hoitoa auringossa vietetyn päivän jälkeen ja ehkäisevät näin ihon kuivumista ja ennenaikaista ikääntymistä. Sen koostumus, joka sisältää riisileseöljyä, Aloe veraa ja mäkikuismaöljyuutteita, takaavat virkistyksen, kosteutuksen ja optimaalisen hoidon auringon rasittamalle iholle. Laadukkaiden ainesosien ansiosta vartalomaito on ihanteellinen päivittäiseksi kosteusvoiteeksi koko vuoden ajan.

Käyttö: hiero suihkun jälkeen tasaisesti ihoon, kunnes se on täysin imeytynyt.

Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Aurinkosuojatuotteet
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Merkki: TEA Natura
Ominaisuudet: Vähemmän muovia, Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: Vegaaninen ilman sertifikaattia
Tuoteseloste (INCI)

Aqua (Water), Capric/Caprylic Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Se, Glycerin, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Sodium Stearoyl Lactylate, Phenylethanol, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Amyl Cinnamal, Linalool, Zea Mays Germ Oil, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Daucus Carota Sativa Root Extract, Capryl Glycol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Benzylbenzoat, Hypericum Erectum Flower/Leaf/Stem Extract, Aloe Barbensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Glucose, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, D-Limonen

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta TEA Natura After-Sun-maito

3 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

3,6 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (40%)
4 tähteä
1 (20%)
3 tähteä
1 (20%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
1 (20%)

5 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 3 arvostelua löytyy muilla kielillä.