TEA Natura Aleppo Nestesaippua 40 % laakerinöljyä, 250 ml

Ihanteellinen käsihygieniaan, suihkussa ja hammamissa

9,49 €

(37,96 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 250 ml

Varastossa

Toimitus tiistaina, 06. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 9,01 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 8,54 € / kpl-10%
  • alk. 6 vain 7,78 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Kosteuttaa & puhdistaa
  • Antaa pehmeyttä
  • Unisex Unisex
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: TEA Natura Aleppo-saippua, 16% laakerinlehtiöljyä, 200 g

TEA Natura Aleppo Nestesaippua 40 % laakerinöljyä, 250 ml 9,49 € (37,96 € / l)
TEA Natura Aleppo-saippua, 16% laakerinlehtiöljyä, 200 g 6,29 € (31,45 € / kg)
Kokonaishinta: 15,78 €
Kuvaus

Kalliit kasviöljyt oliivista ja laakerin hedelmistä on saippuoitu perinteisellä menetelmällä tätä saippuaa varten. Sen koostumus ja käsityöperinteet eivät ole vuosisatoihin muuttuneet. Saippua kosteuttaa, antaa pehmeyttä ja kimmoisuutta puhdistuksen aikana, ja sen ominaistuoksu laakerista luo tunnelmaa. Hammamissa sitä käytetään puhdistukseen ja kuorintaan ennen perinteistä hierontaa. Saippua sopii kaikille ihotyypeille - myös kuivalle ja herkälle iholle.

Käyttö:

  • Vaahdota pieni määrä kostealle iholle ja huuhtele pois.
  • Kuorintaan hiero saippuaa pesukintaalla (Kessa) pyörivin liikkein kostealle iholle, anna vaikuttaa muutama minuutti ja huuhtele sitten pois.
Tuotenro.: TEAN-SAA4
Sisältö: 250 ml
EAN: 8032697811425
Merkki: TEA Natura
Saippuan koostumus: Nestemäinen
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Saippuat
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Herkkä iho, Kuiva iho
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Tuoksut: Aromaattinen
Pakkaustyyppi: Pumppupullo
Tuoteseloste (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Laurus Nobilis (Bay Laurel) Oil, Aqua, Sodium Hydroxyde

Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Italia, www.teanatura.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta TEA Natura Aleppo Nestesaippua 40 % laakerinöljyä

4,3 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (66%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
1 (33%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

3 arvostelua

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder