Tiroler Kräuterhof Luomu siankärsämötee, 70 g

Keholle ja mielelle

8,19 €

(117,00 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 70 g

Vielä 9 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • 100 % luonnollinen
  • Hieman kitkerä maku
  • Nauti milloin tahansa

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Tiroler Kräuterhof Luomu poimulehtitee, 40 g

Tiroler Kräuterhof Luomu siankärsämötee, 70 g 8,19 € (117,00 € / kg)
Tiroler Kräuterhof Luomu poimulehtitee, 40 g 7,79 € (194,75 € / kg)
Kokonaishinta: 15,98 €
Kuvaus

Tämä tee koostuu luonnollisesta siankärsämöstä, jonka infuusio antaa sinulle miellyttävän ja rentouttavan tunteen. Sen maku on hieman kitkerä ja antaa sinulle mahdollisuuden nauttia mukavista hetkistä aamulla ja illalla.

Käyttö:

  • Kaada yhtä teekupillista varten kiehuvaa vettä 1 teelusikallisen päälle ja anna hautua 10 minuuttia kannen alla. Siivilöi sitten.
  • Juo 3-4 kupillista päivässä aterioiden yhteydessä.
Tuotenro.: TKH-9120048256465
Sisältö: 70 g
EAN: 9120048256465
Merkki: Tiroler Kräuterhof
Konsistenssi / annostelumuoto: Irtotee
Tuoteluokat: Teet ja tarvikkeet
Ominaisuudet: Vegaaninen
Sertifikaatit: EU-Bio Siegel
Sisältö (tee): Irtotee
Haudutusaika: 10 minuuttia
Ainesosat

siankärsämö

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Itävalta, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Tiroler Kräuterhof Luomu siankärsämötee

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

3,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (50%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
1 (50%)

2 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder