Tiroler Kräuterhof Luomu voikukanlehtitee, 40 g

Täydellinen aamulla

7,99 €

(199,75 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 40 g

Varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään torstaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • 100% luonnollisen puhdas
  • Runsaasti kasviemäksiä

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Sonnentor Hyvää huomenta -luomutee, Irtotee, 50 g

Tiroler Kräuterhof Luomu voikukanlehtitee, 40 g 7,99 € (199,75 € / kg)
Sonnentor Hyvää huomenta -luomutee, Irtotee, 50 g 5,39 € (107,80 € / kg)
Kokonaishinta: 13,38 €
Kuvaus

Voikukan merkitystä usein aliarvioidaan. Sen infuusio maistuu mausteiselta ja kirpeältä ja sisältää kasviemäksiä.

Käyttö: kaada teekupillista varten kiehuvaa vettä 1 tl yrttien päälle, anna hautua 10 minuuttia ja siivilöi.

Tuotenro.: TKH-9120048256403
Sisältö: 40 g
EAN: 9120048256403
Merkki: Tiroler Kräuterhof
Konsistenssi / annostelumuoto: Irtotee
Tuoteluokat: Teet ja tarvikkeet
Ominaisuudet: Vegaaninen
Sertifikaatit: Austria Bio Garantie, EU-Bio Siegel
Sisältö (tee): Irtotee
Haudutusaika: 10 minuuttia
Tuoteseloste (INCI)

Löwenzahnblätter[1]

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Itävalta, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Tiroler Kräuterhof Luomu voikukanlehtitee

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

2 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder