Tiroler Kräuterhof Rentoudu ja päästä irti tee, 50 g

Pienet tauot arjessa

8,73 € 9,19 € -5%

(174,60 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 g

Varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään torstaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Miellyttävä maku
  • Runsaasti C-vitamiinia
  • Rauhoittava vaikutus
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Sonnentor Onnentee, luomu, Irtotee, 50 g

Tiroler Kräuterhof Rentoudu ja päästä irti tee, 50 g 8,73 € (174,60 € / kg)
Sonnentor Onnentee, luomu, Irtotee, 50 g 5,19 € (103,80 € / kg)
Kokonaishinta: 13,92 €
Kuvaus

Päästä irti ja rentoudu. Tämä korkealaatuinen yrttiseos sopii ihanteellisesti iltapäivällä tai illalla, ja sillä on erityisen rauhoittava vaikutus kehoon ja mieleen. Infuusio on miellyttävän makuinen ja antaa tasapainoa pitkän päivän jälkeen.

Tuotenro.: TKH-9120048256151
Sisältö: 50 g
EAN: 9120048256151
Merkki: Tiroler Kräuterhof
Konsistenssi / annostelumuoto: Irtotee
Tuoteluokat: Teet ja tarvikkeet
Ominaisuudet: Vegaaninen
Sisältö (tee): Irtotee
Haudutusaika: 10 minuuttia
Tuoteseloste (INCI)

Melissanlehdet, Appelsiininkukat, Zitronengras, Karhunvatukan Lehdet

Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Itävalta, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Tiroler Kräuterhof Rentoudu ja päästä irti tee

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
3 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

3 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder