Töpfer Mamacare Hieronta- ja Hoitoöljy, 100 ml

Ravitseva Hemmotteluhoito

7,49 € 7,89 € -5%

(74,90 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Varastossa

Toimitus keskiviikkona, 07. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sopii kaikille ihotyypeille
  • Sisältää arvokasta arganöljyä
  • Hajusteeton

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Weleda Rentouttava laventeliöljy, 10 ml

Töpfer Mamacare Hieronta- ja Hoitoöljy, 100 ml 7,49 € (74,90 € / l)
Weleda Rentouttava laventeliöljy, 10 ml 2,19 € (219,00 € / l)
Kokonaishinta: 9,68 €
Kuvaus

Mamacare Hieronta- ja Hoitoöljy sisältää arvokasta luomu arganöljyä, joka hoitaa ihoasi ja pitää sen pehmeänä ja joustavana. Täsmälleen sitä, mitä tarvitset raskauden aikana. Luonnolliset ainesosat, erityisesti runsaasti E-vitamiinia, edistävät solujen uudistumista ja suojaavat ihoasi kosteuden menetykseltä. Säännöllisellä käytöllä autat ihoasi uusiutumaan, säilyttämään kimmoisuutensa ja ehkäiset raskausarpia. Anna itsellesi ja ihollesi tämä erityinen hoito!

Käyttö:

  • Hiero hierontaöljyä useita kertoja päivässä runsaasti puhtaalle iholle.
  • Parhaimman vaikutuksen saamiseksi älä kuivaa itseäsi, vaan hiero öljyä ja vettä iholle vatsan, reisien, pakaroiden ja rintojen kohdalle.
Tuotenro.: XPI-TOE-6035510
Sisältö: 100 ml
EAN: 4006303009869
Merkki: Töpfer
Tuoteluokat: Hierontaöljyt
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Herkkä iho
Ominaisuudet: Vegaaninen
Sertifikaatit: ECOCERT - Cosmos Natural, EU-Bio Siegel
Tuoteseloste (INCI)

Glycerin Soja Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil[1], Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract[1], Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1]

  1. Ainesosat kontrolloidusta luomuviljelystä
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Saksa, www.toepfer-babywelt.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Töpfer Mamacare Hieronta- ja Hoitoöljy