Töpfer Vauvashampoo, 150 ml

Hellävarainen puhdistus pienimmille

5,29 €

(35,27 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 150 ml

Jälleen varastossa alkaen 29. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus perjantaina, 06. marraskuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Herkälle hiuspohjalle
  • Luomu-kehäkukka
  • Hellävarainen ja mieto

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Töpfer Babycare Kleikylpy, 150 ml

Töpfer Vauvashampoo, 150 ml 5,29 € (35,27 € / l)
Töpfer Babycare Kleikylpy, 150 ml 4,19 € (27,93 € / l)
Kokonaishinta: 9,48 €
Kuvaus

Töpferin mieto shampoo on kehitetty suurimmalla huolella erityisesti pienokaistemme herkälle hiuspohjalle. Luonnollinen ja vegaaninen koostumus sisältää luomu-kehäkukkaa ja luomu-vehnänleseuutetta, jotka puhdistavat ihon ja hiukset hellävaraisesti ja samalla kosteuttavat. Hellävarainen puhdistus ja luonnollinen hoito sopivat erinomaisesti säännölliseen käyttöön hellien rakkaintasi.

Tuotenro.: XPI-TOE-6002510
Sisältö: 150 ml
EAN: 4006303009517
Merkki: Töpfer
Sävyt: alle Haarfarben
Tuoteluokat: Vauvojen ja lasten hoitotuotteet, Shampoot
Ihotyyppi: Herkkä iho
Hiustyyppi: Herkkä päänahka, Ohuet hiukset
Ominaisuudet: Vegaaninen
Sertifikaatit: ECOCERT - Cosmos Natural, EU-Bio Siegel
Pakkaustyyppi: Putki
Kenelle?: Vauva
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Sodium Citrate, Calendula Officinalis Flower Extract[2], Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract[2], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Anisate, Parfum, Limonene[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Vanillin[1], Sodium Hydroxyde

  1. luonnollisia eteerisiä öljyjä
  2. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Saksa, www.toepfer-babywelt.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Töpfer Vauvashampoo

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder