Weleda Amber Divine -käsivoide, 50 ml

Intensiivinen hoito ja samettisen pehmeä iho

5,69 €

(113,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 5,40 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 5,12 € / kpl-10%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Itämainen tuoksu
  • Kosteuttava koostumus

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Weleda Ihovoide Skin Food, 75 ml

Weleda Amber Divine -käsivoide, 50 ml 5,69 € (113,80 € / l)
Weleda Ihovoide Skin Food, 75 ml 10,89 € (145,20 € / l)
Kokonaishinta: 16,58 €
Kuvaus

Tämä ravitseva käsivoide imeytyy nopeasti, kosteuttaa pitkäkestoisesti ja antaa iholle arvokkaita ravintoaineita. Luonnollisista tuoksuaineista koostuva sekoitus kietoo kädet vaniljan miellyttävään lämpöön, johon yhdistyvät hienostuneet meripihkatuoksut ja vetiverin maanläheinen syvyys. Ihanteellinen tuote, joka pitää kuivat kädet tuntuvasti pehmeinä arjessa ja antaa niille elegantin, itämaisen tuoksun.

Tuotenro.: WEL-102364
Sisältö: 50 ml
EAN: 4001638596121
Merkki: Weleda
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Käsienhoito
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Tuoksut: Ambra, Puumainen, Vaniljainen
Sertifikaatit: NaTrue
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Glycerin, Alcohol Denat, Glyceryl Stearate Se, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Parfum, Stearic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Beta-Caryophyllene, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate, Vanillin

  1. luonnonmukaisesti viljelty
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Saksa, www.weleda.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Weleda Amber Divine -käsivoide