Apeiron Normal Care 24h kasvovoide, 50 ml

Kosteuttava hoito päivällä ja yöllä

37,49 €

(749,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 6 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Normaalille ja kuivalle iholle
  • Suojaa kuivuudesta
  • Uudistava vaikutus

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: benecos benecosBIO Ser facial antirid "Aufbügler:in", 50 ml

Apeiron Normal Care 24h kasvovoide, 50 ml 37,49 € (749,80 € / l)
benecos benecosBIO Ser facial antirid "Aufbügler:in", 50 ml 5,29 € (105,80 € / l)
Kokonaishinta: 42,78 €
Kuvaus

Tämä 24 tunnin kasvovoide suojaa normaalia ja kuivaa ihoa ja antaa sille intensiivistä kosteutta. Aloe veran, kookosöljyn ja sheavoin yhdistelmä saa ihon tuntumaan miellyttävältä ja hoidetulta. Samalla ainesosat stimuloivat ihon omaa solujen uudistumista ja niillä on rauhoittava vaikutus.

Käyttö: Levitä hellävaraisesti kasvoille, kaulalle ja dekolteelle puhdistuksen jälkeen aamuin illoin ja hiero kevyesti.

PAO: 6 kuukautta

Tuotenro.: AP-1405
Sisältö: 50 ml
EAN: 4251191814051
Merkki: Apeiron
Käyttö: 24h-voide
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Kasvovoiteet
Ihotyyppi: Normaali iho, Kuiva iho
Ominaisuudet: ayurveda
PAO: 6 kuukautta
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glycerin, Desmodium Gyrans (Codariocalyx Motorius) Extract, Myristyl Alcohol, Sucrose Stearate, Sodium Lauroyl Lactylate, Dehydroxanthan Gum, Parfum, Limonene[2], Linalool[2], Geraniol[2], Citronellal[2], Citral[2], Eugenol[1], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  2. luonnollisista eteerisistä öljyistä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Spa Vivent Vertriebs GmbH, Regesbosteler Str. 6, 21279, Hollenstedt, Saksa, info@spavivent.de, www.spavivent.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Apeiron Normal Care 24h kasvovoide

2 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,5 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (50%)
4 tähteä
1 (50%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

2 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 2 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder