BEN & ANNA Intensive Care -käsivoide, 50 ml

Suojaa ja hoitaa erityisen rasittuneita käsiä

5,29 €

(105,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Jälleen varastossa alkaen 21. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus torstaina, 29. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Rasittuneelle ja kuivalle iholle
  • Intensiivisesti kosteuttava
  • Erityisen ravitseva ja hoitava
  • Hoitaa ihoa jättämättä rasvaista tunnetta

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: BEN & ANNA Hammastahna White, 100 ml

BEN & ANNA Intensive Care -käsivoide, 50 ml 5,29 € (105,80 € / l)
BEN & ANNA Hammastahna White, 100 ml 7,39 € (73,90 € / l)
Kokonaishinta: 12,68 €
Kuvaus

Voimakkaasti rasittuneet ja kuivat kädet kaipaavat intensiivistä ja ravitsevaa hoitoa. Intensive Care -käsivoide ravitsee ihoa sheavoilla, avokadoöljyllä ja tyrniöljyllä, jotka antavat käsille arvokkaita ravintoaineita. Nämä aineet tukevat ihon uudistumista ja suojaavat sitä kuivumiselta. Voide imeytyy nopeasti ja sopii erinomaisesti päivittäiseen käyttöön.

Tuotenro.: CR-4260491226723
Sisältö: 50 ml
EAN: 4260491226723
Merkki: BEN & ANNA
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Käsienhoito
Ihotyyppi: Vaativa iho, Kuiva iho
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: NaTrue, Vegan Society
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Purkki
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate Se, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Glycerin, Cetearylalcohol, Parfum, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid, Caesalpinia Spinosa Gum, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Theobroma Cacao Seed Butter, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil, Citric Acid, Geraniol, Linalool, Linalyl Acetate, Benzyl Salicylate, Geranyl Acetate, Pogostemon Cablin Oil, Vanillin, Camphor, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: JM Nature GmbH, Angersbachstraße 20, 34127, Kassel, Saksa, shop@ben-anna.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta BEN & ANNA Intensive Care -käsivoide

9 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
9 (56%)
4 tähteä
2 (12%)
3 tähteä
1 (6%)
2 tähteä
4 (25%)
1 tähti
0 (0%)

16 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 9 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder