Biofficina Toscana SOS Castagna Intensivmaske, 200 ml

Elvyttävä hoito kasvipohjaisella keratiinilla

15,65 € 17,39 € -10%

(78,25 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Jälleen varastossa alkaen 09. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus perjantaina, 16. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kuiville ja käsitellyille hiuksille
  • Ravitseva ja kosteuttava
  • Antaa pehmeää kimmoisuutta

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana SOS Castagna Intensivmaske, 200 ml 15,65 € (78,25 € / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml 13,04 € (65,20 € / l)
Kokonaishinta: 28,69 €
Kuvaus

Tämä hiusten tehonaamio sisältää arvokkaita nestemäisiä uutteita Toskanan kastanjoista, joilla on kosteuttava, suojaava ja uudistava vaikutus. Yhdessä kasvikeratiinin, skvalaanin ja kookosöljyn kanssa vaurioituneet hiukset saavat ihanteellista hoitoa ja elpyvät. Koostumuksella on ravitseva, kosteuttava vaikutus ja se antaa hiuksille uutta rakennetta ja joustavuutta.

Käyttö:

  • Levitä naamiota pestyihin hiuksiin, anna vaikuttaa muutama minuutti ja huuhtele sitten.
  • Voidaan käyttää myös ennen hiusten pesua, jos sen annetaan vaikuttaa vähintään 10 minuuttia.

Huomautus:

  • Vain ulkoiseen käyttöön.
  • Pidä poissa lasten ulottuvilta.

PAO: 6 kuukautta

Tuotenro.: BTO-0354
Sisältö: 200 ml
EAN: 8003140493031
Merkki: Biofficina Toscana
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Hiustenhoito
Hiustyyppi: Värjätyt hiukset, Kuivat hiukset
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Vegaaninen
Sertifikaatit: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 kuukautta
Varoitus: Vain ulkoiseen käyttöön, Säilytä tuote turvallisesti ja lasten ulottumattomissa
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Suljettavassa pussissa, Purkki
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, C13‐15 Alkane, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Sorbit, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Myristyl Alcohol, Hydrolyzed Chestnut Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Wheat Amino Acids, Arginine Hci, Soy Amino Acids, Serin, Threonine, Behenamidopropyl Dimethylamine, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Lauryl Lactate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Linalyl Acetate, Vanillin, Sodium Benzoate, Glycerin, Tocopherol (Vitamin E), Benzaldehyde, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, Benzyl Alcohol

  1. Ainesosat kontrolloidusta luomuviljelystä
TietoaSOS Castagna -sarjasta
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Biofficina Toscana SOS Castagna Intensivmaske

4 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,4 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
5 (71%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
2 (28%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

7 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 4 arvostelua löytyy muilla kielillä.