Jimmy Boyd Laventelin luonnollinen raikas tuoksu, 200 ml

Kietoo sinut Ranskan Provencen tuoksuun

44,49 €

(222,45 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Vielä 9 kpl varastossa

Toimitus perjantaina, 09. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään torstaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sisältää Bergamottia, Basilikaa & Sitä
  • Lumouksellisia Nuotteja
  • Laventelin Oksa
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Jimmy Boyd Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml

Jimmy Boyd Laventelin luonnollinen raikas tuoksu, 200 ml 44,49 € (222,45 € / l)
Jimmy Boyd Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml 88,99 € (889,90 € / l)
Kokonaishinta: 133,48 €
Kuvaus

Tämän Laventelin luonnollinen raikas tuoksu kukkainen ja raikas yhdistelmä lumoaa Ranskan Provencen tuoksulla. Käsityönä valmistettu kölni on maustettu luomulaventelin oksalla luonnollisemman nuotin aikaansaamiseksi.

Koponuotti: Bergamotti
Sydännuotti: Laventeli ja Basilika
Pohjanuotti: Sitä

Tuotenro.: IMP-JBLABIO200
Sisältö: 200 ml
EAN: 8437003415050
Merkki: Jimmy Boyd
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Parfyymit
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Laventeli
Varoitus: Vältä aineen joutumista silmiin ja huuhtele tarvittaessa runsaalla vedellä, Vain ulkoiseen käyttöön
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Lasi, Pahvi, Suihkupullo / suihke
Tuoteseloste (INCI)

Alcohol Denat[2], Lavandula Angustifolia (Lavender) Water[1], Lavender[1], Parfum (Natural Essential Oils)[1], Citronellol[1], Geraniol[1], Citral[1], Limonene[1], Linalool[1], Coumarin[1], Eugenol[1]

  1. luonnollista alkuperää
  2. Luomusertifioitu
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Jimmy Boyd Perfumista, S.L., Palautordera street, 11 Polígono Industrial Can Prat, 08450, Llinars del Vallés (Barcelona), Espanja, info@perfumesjimmyboyd.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Jimmy Boyd Laventelin luonnollinen raikas tuoksu

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder