La Saponaria Attivi Puri Glow Skin -setti, 4 x 30 ml

4 aktiivista seerumia heleyden lisäämiseen

39,96 € 41,56 € -4%

(333,00 € / l, Kaikki hinnat sis. alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 4 x 30 ml

Varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • 1x Kasviperäinen kollageeni, 30ml
  • 1x Attivi Puri Stabiili C-vitamiini, 30ml
  • 1x Attivi Puri Peptid-Komplex, 30ml
  • 1x Phytoretinol, 30ml

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: La Saponaria No-Age-kasvovoide granaattiomena, 50 ml

La Saponaria Attivi Puri Glow Skin -setti, 4 x 30 ml 39,96 € (333,00 € / l)
La Saponaria No-Age-kasvovoide granaattiomena, 50 ml 26,49 € (529,80 € / l)
Kokonaishinta: 66,45 €
Kuvaus
Tuotenro.: SPE0032
Sisältö: 120 ml
Merkki: La Saponaria
Konsistenssi / annostelumuoto: Seerumi
Tuoteluokat: Seerumit
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Ikääntyvä iho
Ominaisuudet: Hajusteeton, Vegaaninen
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Organic
Yleisiä huomautuksia: Uusi koostumus
PAO: 6 kuukautta
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Pipetti / pipettipullo
Tuoteseloste (INCI)

Kasviperäinen kollageeni

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Propandiol, Vaccinium Myrtillus Fruit Water[1], Kigelia Africana Fruit Extract, Quillaja Saponaria Bark Extract, Lactic Acid, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Phytate

  1. luonnonmukaisesti viljelty

Phytoretinol

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Propandiol, Vigna Aconitifolia Seed Extract, Urtica Dioica Leaf Water[1], Benzyl Alcohol, Maltodextrin, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Sodium Phytate, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Lactic Acid

  1. luonnonmukaisesti viljelty

Attivi Puri Stabiili C-vitamiini

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Ascorbyl Glucoside, Pentylene Glycol, Propandiol, Glyceryl Caprylate, Glycerin, Tocopherol (Vitamin E), Punica Granatum Fruit Water[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Glyceryl Undecylenate, Potassium Hydroxide, Sodium Phytate, Citric Acid

  1. luonnonmukaisesti viljelty

Attivi Puri Peptid-Komplex

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Propandiol, Hexapeptide-11, Hydrolyzed Plukenetia Volubilis Seed Extract, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Vaccinium Myrtillus Fruit Water[1], Sodium Phytate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Lactic Acid

  1. luonnonmukaisesti viljelty
Tietoa Attivi Puri -sarjasta
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta La Saponaria Attivi Puri Glow Skin -setti