La Saponaria Manteli- ja inkiväärisuihkusaippua, 100 g

Elvyttää ihonhoitoa päivittäiseen käyttöön!

3,68 € 4,09 € -10%

(36,80 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 g

Varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Mieto kuorivaefekti
  • Virkistävä ja elvyttävä

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: La Saponaria Myrtti- ja punainen rypäle-saippua, 100 g

La Saponaria Manteli- ja inkiväärisuihkusaippua, 100 g 3,68 € (36,80 € / kg)
La Saponaria Myrtti- ja punainen rypäle-saippua, 100 g 3,68 € (36,80 € / kg)
Kokonaishinta: 7,36 €
Kuvaus

Tämä suihkusaippua perustuu kylmäpuristettuun oliiviöljyyn sekä manteliöljyn pehmeyteen. Lisäksi saippuaan on lisätty elvyttävän raikasta inkivääriä. Saippua sisältää myös mantelinkuorista valmistettuja mikrogranulaatteja, jotka kuorivat ihoa hellävaraisesti ja elvyttävät ihoa. Inkiväärin mausteinen tuoksu elvyttää mieltä.

Tuotenro.: LAS-SA016G100
Sisältö: 100 g
EAN: 8054615470910
Merkki: La Saponaria
Saippuan koostumus: Kiinteä
Konsistenssi / annostelumuoto: Kiinteä
Tuoteluokat: Saippuat
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: ccpb
Tuoteseloste (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Aqua, Sodium Hydroxyde, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Bark Powder, Zingiber Officinale Root Extract, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongras) Oil[1], Glycerin, Sodium Phytate, Citricacid, Geraniol, Citral, Limonene, Citronellal, Linalool

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

0 kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta La Saponaria Manteli- ja inkiväärisuihkusaippua

42 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,7 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
55 (73%)
4 tähteä
15 (20%)
3 tähteä
5 (6%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

75 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 42 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder