Lavera Kiinteyttävä päivävoide, 50 ml

Kiinteyttävä päivävoide, jossa on bakuchiolia, spilantolia ja kolminkertaista hyaluronihappoa

17,29 €

(345,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 9 kpl varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään torstaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 16,42 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 15,56 € / kpl-10%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Normaalille ja kypsälle iholle
  • Intensiivisesti kosteuttava
  • Anti-aging-ominaisuuksilla
  • Tukee kollageenin synteesiä

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Lavera Basis Sensitiv puhdistusgeeli, 125 ml

Lavera Kiinteyttävä päivävoide, 50 ml 17,29 € (345,80 € / l)
Lavera Basis Sensitiv puhdistusgeeli, 125 ml 6,29 € (50,32 € / l)
Kokonaishinta: 23,58 €
Kuvaus

Innovatiivisten ainesosien, bakuchiolin ja spilantholin, ansiosta Kiinteyttävä päivävoide stimuloi ihon omaa kollageenijärjestelmää. Tuotteen sisältämä kolminkertainen hyaluronihappo kosteuttaa ihoa tehokkaasti ja saa sen näyttämään täyteläisemmältä ja kiinteämmältä. Sen silkkinen koostumus imeytyy nopeasti ja hemmottelee ihoa. Kiinteämpiin kasvonpiirteisiin ja säteilevään ihoon.


Käyttöohjeet:

  • Parhaan tuloksen saavuttamiseksi levitä arvokas voide aamulla puhdistetulle iholle pyörivillä liikkeillä.
  • Iltaisin suositellaan kiinteyttävän yövoiteen käyttöä.
Tuotenro.: LA-116692
Sisältö: 50 ml
EAN: 4021457668342
Merkki: Lavera
Lavera: Kiineyttävä hoito 30+ iholle
Käyttö: Päivävoide
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Kasvovoiteet
Ihotyyppi: Ikääntyvä iho
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Kukkainen, Raikas
Sertifikaatit: NaTrue, Vegan Society
Yleisiä huomautuksia: Uusi koostumus
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Lasi, Pahvi, Purkki
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Crambe Abyssinica Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glyceryl Stearate, Shea Butter Ethyl Esters, Undecane, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Sodium Stearoyl Glutamate, Bakuchiol, Acmella Oleracea Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin Soja Oil[1], Lavandula Hybrida (Lavandin) Flower Extract[1], Gossypium Hirsutum (Cotton) Extract[1], Pongamia Glabra (Karanja) Seed Oil, Tridecane, Isoamyl Laurate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hydroxyde, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Lactic Acid, Brassica Campestris Sterols, Citric Acid, Parfum[2], Linalool[2], Limonene[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Citrus Bergamia Peel Oil[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2], Lavandula Oil/Extract[2], Geranyl Acetate[2], Benzyl Salicylate[2], Citral[2], Menthol[2], Beta-Caryophyllene[2], Pogostemon Cablin Oil[2], Anethole[2], Terpineol[2], Camphor[2], Eugenol[2], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[2], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[2], Terpinolene[2], Carvone[2], Alpha-Terpinene[2]

  1. Raaka-aineet kontrolloidusta luomuviljelystä.
  2. luonnollisista eteerisistä öljyistä
Valmistajan huomautus
Yhteensopivat tuotteet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Saksa, www.lavera.de/impressum

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Lavera Kiinteyttävä päivävoide

17 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
23 (37%)
4 tähteä
19 (31%)
3 tähteä
15 (24%)
2 tähteä
3 (4%)
1 tähti
1 (1%)

61 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 17 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder