Lavera Kiinteyttävä yövoide, 50 ml

Elvyttävä ja kiinteyttävä kasvovoide yöunille

16,55 € 18,39 € -10%

(331,00 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Jälleen varastossa alkaen 20. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus keskiviikkona, 28. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kypsälle iholle
  • Intensiivisesti kosteuttava
  • Sisältää bakuchiolia, spilantolia ja hyaluronihappoa
  • Tasoittaa ja täyteläistää

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Lavera Kiinteyttävä päivävoide, 50 ml

Lavera Kiinteyttävä yövoide, 50 ml 16,55 € (331,00 € / l)
Lavera Kiinteyttävä päivävoide, 50 ml 15,56 € (311,20 € / l)
Kokonaishinta: 32,11 €
Kuvaus

Kiinteyttävä yövoide on kiinteyttävä anti-aging-hoito, joka hoitaa ihoa intensiivisesti yön aikana. Bakuchiolin, spilantholin ja kolminkertaisen hyaluronin yhdistelmä kosteuttaa ihoa, lieventää ensimmäisten kuivuusryppyjen näkyvyyttä ja takaa aamulla virkeän, sileän ja kimmoisan ihon.


Käyttöohjeet:

  • Levitä illalla puhdistetulle kasvojen, kaulan ja dekolteen iholle ja hiero kevyesti pehmeillä pyörivillä liikkeillä.
  • Parhaan hoitotuloksen saavuttamiseksi käytä muita saman sarjan hoitotuotteita.
Tuotenro.: LA-116695
Sisältö: 50 ml
EAN: 4021457668373
Merkki: Lavera
Lavera: Kiineyttävä hoito 30+ iholle
Käyttö: Yövoide
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Kasvovoiteet
Ihotyyppi: Ikääntyvä iho
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Kukkainen, Raikas
Sertifikaatit: NaTrue, Vegan Society
Yleisiä huomautuksia: Uusi koostumus
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Lasi, Pahvi, Purkki
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Crambe Abyssinica Seed Oil, Cetearylalcohol, Shea Butter Ethyl Esters, Undecane, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Isoamyl Laurate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tridecane, Potassium Cetyl Phosphate, Bakuchiol, Acmella Oleracea Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Lavandula Hybrida (Lavandin) Flower Extract[1], Gossypium Hirsutum (Cotton) Extract[1], Pongamia Glabra (Karanja) Seed Oil, Levulinic Acid, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Lecithin, Sodium Anisate, Sodium Hydroxyde, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Lactic Acid, Parfum[2], Linalool[2], Limonene[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Citrus Bergamia Peel Oil[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2], Geranyl Acetate[2], Benzyl Salicylate[2], Lavandula Oil/Extract[2], Citral[2], Menthol[2], Beta-Caryophyllene[2], Pogostemon Cablin Oil[2], Anethole[2], Terpineol[2], Camphor[2], Eugenol[2], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[2], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[2], Terpinolene[2], Carvone[2], Alpha-Terpinene[2]

  1. Raaka-aineet kontrolloidusta luomuviljelystä.
  2. luonnollisista eteerisistä öljyistä
Valmistajan huomautus
Yhteensopivat tuotteet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Saksa, www.lavera.de/impressum

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Kysymykset ja vastaukset tuotteesta Lavera Kiinteyttävä yövoide

Saat tuotetta testanneiden asiakkaiden vastaukset

  • Onko tuote hajusteeton? Tuolla lukee ”parfym”, mutta tuoksuttomissakin voi lukea se, poistetaan raaka-aineiden hajua.

    1 vastaus, viimeinen vastaus 25. huhtikuuta 2022

Asiakkaidemme antamat arvostelut

1 kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Lavera Kiinteyttävä yövoide

112 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,4 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
94 (58%)
4 tähteä
43 (26%)
3 tähteä
20 (12%)
2 tähteä
4 (2%)
1 tähti
1 (0%)

162 arvostelua
1 kirjoitettu arvostelu kielellä suomi
112 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä