MaterNatura Taming Shampoo Avocado Oil, 250 ml

Ravitseva & hellävarainen puhdistus

15,59 €

(62,36 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 250 ml

Varastossa

Toimitus perjantaina, 09. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään torstaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 14,81 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 14,03 € / kpl-10%
  • alk. 6 vain 12,78 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Frizzille, kurittomille hiuksille
  • Kosteuttaa
  • Ravitsevat ominaisuudet
  • AIAB AIAB
  • Nikkelitestattu Nikkelitestattu
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Gyada Cosmetics Muotoileva kiharoiden hoitoaine, 200 ml

MaterNatura Taming Shampoo Avocado Oil, 250 ml 15,59 € (62,36 € / l)
Gyada Cosmetics Muotoileva kiharoiden hoitoaine, 200 ml 15,59 € (77,95 € / l)
Kokonaishinta: 31,18 €
Kuvaus

Tämä mieto shampoo tarjoaa optimaalisen puhdistuksen frizzille, kurittomille hiuksille. Vitamiinipitoisen ja ravitsevan avokadoöljyn, arvokkaiden proteiinien ja valikoitujen kasviuutteiden ansiosta shampoo hoitaa hiuksia ja tarjoaa kesyttävät ominaisuudet. Se kosteuttaa hiuksia ja vähentää frizzin muodostumista.

Käyttö:

  • Aseta riittävä määrä shampoota kosteisiin hiuksiin, vaahdota ja levitä pyörivin liikkein.
  • Huuhtele sitten puhtaalla vedellä ja toista tarvittaessa.
Tuotenro.: XDK-BIV-6150561
Sisältö: 250 ml
EAN: 8059916150561
Merkki: MaterNatura
Highlights: ⚡MEGA-TARJOUKSET
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Shampoot
Hiustyyppi: Pörröiset/kiharat hiukset, Hallitsemattomat hiukset
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Vegaaninen
Sertifikaatit: AIAB
PAO: 12 kuukautta
Varoitus: Vältä aineen joutumista silmiin ja huuhtele tarvittaessa runsaalla vedellä, Vain ulkoiseen käyttöön, Säilytä tuote turvallisesti ja lasten ulottumattomissa
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Pullo
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Tocopherol (Vitamin E), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycine Max (Soybean) Seed Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Oryza Sativa Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Passiflora Incarnata Flower Extract[1], Hydrolyzed Vegetable Protein, Coco-Betaine, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Benzyl Alcohol, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxyde, Sodium Benzoate

  1. luonnonmukaisesti viljelty
Yhteensopivat tuotteet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta MaterNatura Taming Shampoo Avocado Oil

5 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
4 (57%)
4 tähteä
1 (14%)
3 tähteä
1 (14%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
1 (14%)

7 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 5 arvostelua löytyy muilla kielillä.