Terra Naturi SENSITIV 24h Kosteusvoide, 50 ml

Erityisen hellävaraista hoitoa aamuin illoin

2,15 € 2,39 € -10%

(43,00 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 3 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • - Herkälle iholle
  • - Intensiivisesti kosteuttava
  • - Miedot luomukasviöljyt

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Terra Naturi HYDRO Intensiv -seerumi, 30 ml

Terra Naturi SENSITIV 24h Kosteusvoide, 50 ml 2,15 € (43,00 € / l)
Terra Naturi HYDRO Intensiv -seerumi, 30 ml 3,05 € (101,67 € / l)
Kokonaishinta: 5,20 €
Kuvaus

SENSITIV-linjan kosteusvoiteella herkät ihotyypit saavat hellävaraista tukea päivittäisessä ihonhoitorutiinissa. Se kosteuttaa intensiivisesti, hoitaa valikoidulla sekoituksella luomukasviöljyjä ja suojaa ihoa kosteuden haihtumiselta.

Käyttöohje: Levitä päivittäin aamuisin ja iltaisin puhdistetuille kasvoille, kaulalle ja dekolteelle, ja hiero kevyesti.

Tuotenro.: XOF-MUE-490511
Sisältö: 50 ml
EAN: 2200306464522
Merkki: Terra Naturi
Käyttö: 24h-voide
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Kasvovoiteet
Ihotyyppi: Herkkä iho
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: NaTrue
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Decyl Oleate, Glyceryl Stearat Citrat, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Alcohol[1], Coco Glycerides, Cetearylalcohol, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Bisabolol, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Citric Acid, Levulinic Acid, Sodium Anisate

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Saksa, www.femia.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Terra Naturi SENSITIV 24h Kosteusvoide

4,5 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (50%)
4 tähteä
1 (50%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

2 arvostelua

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder