Tiroler Kräuterhof Syksyinen luomuyrttitee, 50 g

Ihanteellinen iltaan

8,49 €

(169,80 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 g

Vielä 8 kpl varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Puhdas yrttiseos
  • Hapokas ja hedelmäinen
  • Yrttinen aromi

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Sonnentor Hyvää huomenta -luomutee, Irtotee, 50 g

Tiroler Kräuterhof Syksyinen luomuyrttitee, 50 g 8,49 € (169,80 € / kg)
Sonnentor Hyvää huomenta -luomutee, Irtotee, 50 g 5,39 € (107,80 € / kg)
Kokonaishinta: 13,88 €
Kuvaus

Harmoninen sekoitus antaa keholle ja sielulle aistikkaita hetkiä ja tee on erityinen nautinto iltaisin.

Valmistus: Keitä yhtä teekupillista varten 1-2 tl yrttejä vedessä, anna hautua 5-8 minuuttia, siivilöi.

Tuotenro.: TKH-9120048256410
Sisältö: 50 g
EAN: 9120048256410
Merkki: Tiroler Kräuterhof
Konsistenssi / annostelumuoto: Irtotee
Tuoteluokat: Teet ja tarvikkeet
Ominaisuudet: Vegaaninen
Sertifikaatit: Austria Bio Garantie, EU-Bio Siegel
Sisältö (tee): Irtotee
Haudutusaika: 5 minuuttia, 6 minuuttia, 7 minuuttia, 8 minuuttia
Ainesosat

Fenkolin hedelmät, anis, Kuminan siemenet, Piparmintunlehdet, koivunlehdet, Kamillenblüten, kanelitanko, lakritsanjuuri

Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Itävalta, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Tiroler Kräuterhof Syksyinen luomuyrttitee