Töpfer Babycare Bodylotion, 150 ml

Hellävarainen hoitokaava vauvan herkälle iholle

5,29 €

(35,27 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 150 ml

Vielä 7 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Herkälle vauvan iholle
  • Hellävarainen ja kosteuttava
  • Sisältää luomuoliiviöljyä ja -vehnänlesettä
  • Antaa iholle pehmeyttä

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: NeBiolina Bebé Bath Body & Hair, 500 ml

Töpfer Babycare Bodylotion, 150 ml 5,29 € (35,27 € / l)
NeBiolina Bebé Bath Body & Hair, 500 ml 8,99 € (17,98 € / l)
Kokonaishinta: 14,28 €
Kuvaus

Babycare Bodylotion sisältää luonnollisen koostumuksen, joka ravitsee herkkää ihoa arvokkailla ravinteilla. Luomuoliiviöljyllä ja luomuvehnänlese-uutteella rikastettu hellävarainen voide antaa intensiivistä kosteutusta ja jättää iholle ihanan pehmeän tunteen.

Tuotenro.: XPI-TOE-6002610
Sisältö: 150 ml
EAN: 4006303009531
Merkki: Töpfer
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Vartalonhoito, Vauvojen ja lasten hoitotuotteet
Ihotyyppi: Herkkä iho
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Makea
Sertifikaatit: ECOCERT - Cosmos Natural
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Putki
Kenelle?: Vauva
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Caprylic/Capric Triglyceride, Tricaprylin, Glyceryl Stearat Citrat, Glycerin, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], C10-18 Triglycerides, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Sodium Hydroxyde, Levulinic Acid, P-Anisic Acid, Sodium Levulinate, Citric Acid, Parfum, Limonene[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Vanilin[1]

  1. luonnollisia eteerisiä öljyjä
  2. Ainesosat kontrolloidusta luomuviljelystä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Saksa, www.toepfer-babywelt.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Töpfer Babycare Bodylotion