Apeiron Talvisaippua kaneli ja kaakao, 100 g

Ihanan tuoksuva vartalonhoito

12,49 €

(124,90 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 g

Vielä 7 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 11,86 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 11,24 € / kpl-10%
  • alk. 6 vain 10,24 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Vartalolle, käsille ja kasvoille
  • Valmistettu käsityönä
  • Pehmeästi vaahtoava
  • Hieno lahjaidea

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Apeiron Kasviöljysaippua villiruusu ja manteli, 100 g

Apeiron Talvisaippua kaneli ja kaakao, 100 g 12,49 € (124,90 € / kg)
Apeiron Kasviöljysaippua villiruusu ja manteli, 100 g 12,49 € (124,90 € / kg)
Kokonaishinta: 24,98 €
Kuvaus

Tämä puhdas kasviöljysaippua on täydellinen talvella, sillä se tuoksuu lämpimästi kanelilta ja kaakaolta ja levittää kylpyhuoneeseesi ihanaa aromia. Jokainen saippua on käsinvalmistettu ja oikea unikaatti. Täydellinen lahja moniin tilaisuuksiin. Tämän pehmeästi vaahtoavan saippuan kaneli- ja laventeliöljy tekevät kuivista ihoalueista taas ihanan pehmeät ja kimmoisan hoidetut.

  • vegaaninen ja alkoholiton
  • ilman palmuöljyä
  • täysin biohajoava
  • ei sisällä väri- tai säilöntäaineita
  • ilman EDTA-yhdistetä ja emulgaattoreita
Tuotenro.: AP-8140
Sisältö: 100 g
EAN: 4251191881404
Merkki: Apeiron
Konsistenssi / annostelumuoto: Kiinteä
Tuoteluokat: Saippuat
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: ayurveda, Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Natural
Tuoteseloste (INCI)

Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Aqua, Glycerin, Theobroma Cacao (Cocoa Bean)[1], Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Cinnamal[2], Eugenol[2], Limonene[2], Linalool[2], Geraniol[2]

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  2. luonnollisista eteerisistä öljyistä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Spa Vivent Vertriebs GmbH, Regesbosteler Str. 6, 21279, Hollenstedt, Saksa, info@spavivent.de, www.spavivent.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Apeiron Talvisaippua kaneli ja kaakao

5 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

3,8 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
3 (50%)
4 tähteä
1 (16%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
2 (33%)
1 tähti
0 (0%)

6 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 5 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder