PRIMAVERA Alles Liebe -vartalovoi, 150 ml

Kaunis tervehdys suoraan sydämestä

20,99 €

(139,93 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 150 ml

Vielä 9 kpl varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 18,89 € / kpl-10%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Jokaiselle ihotyypille
  • Ihana ruusuntuoksu
  • Täydellinen lahjaksi

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: PRIMAVERA Alles Liebe Suihkubalsami, 200 ml

PRIMAVERA Alles Liebe -vartalovoi, 150 ml 20,99 € (139,93 € / l)
PRIMAVERA Alles Liebe Suihkubalsami, 200 ml 10,39 € (51,95 € / l)
Kokonaishinta: 31,38 €
Kuvaus

PRIMAVERA:n hemmotteleva vartalovoi tarjoaa puhdasta hemmottelua luonnollisilla kasvikunnan voimin. Sen koostumus sisältää luomu-kaakaovoita, luomu-appelsiininkukkavettä sekä luomu-cupuacuvoita, jotka ravitsevat ihoa intensiivisesti ja jättävät ihon samettisen pehmeäksi. Miellyttävä ruusun ja mandariinin tuoksu peittää kehon hetkessä.

Käyttö: Hiero hellävaraisesti iholle suihkun tai kylvyn jälkeen.

Tuotenro.: PRIM-26710
Sisältö: 150 ml
EAN: 4086900267107
Merkki: PRIMAVERA
PRIMAVERA -tuotesarjat: Sweet Love
Tuoteluokat: Vartalonhoito
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Ruusu
Sertifikaatit: Leaping Bunny, NaTrue
Pakkaustyyppi: Purkki
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Theobroma Cocoa Seed Butter[1], Glyceryl Stearat Citrat, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[1], Isoamyl Cocoate, Pentylene Glycol, Cetearylalcohol, Jojoba Esters, Glycerin, Glyceryl Behenate, Parfum[2], Betaine, Oryza Sativa (Rice) Hull Powder, Citrus Reticulata Peel Oil[1], Rose Flower Oil/Extract[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], Helianthus Annus Seed Cera, Hydrogenated Castor Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Acacia Decurrens Flower Wax, Alcohol[1], Carrageenan, Xanthan Gum, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Tocopherol (Vitamin E), Polyglycerin-3, Lactic Acid, Limonene[2], Linalool[2], Citronellol[2], Geraniol[2], Citral[2], Pinene[2], Terpinolene[2], Terpineol[2], Vanillin[2]

  1. kontrolloitu luomuviljely
  2. eteeristen öljyjen luonnollinen osa
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Saksa, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta PRIMAVERA Alles Liebe -vartalovoi

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

4,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
0 (0%)
4 tähteä
3 (100%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

3 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder