Provida Organics Provident Gel, 50 ml

Luonnollinen puhdistus herkille ikenille

8,39 €

(167,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 1 kpl varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Ei sisällä hankaavia hiukkasia
  • Erityisen hellävarainen
  • Ihanteellinen herkille hammaskauloille
  • Unisex Unisex
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Provida Organics Dentalcreme Naturell, 50 ml

Provida Organics Provident Gel, 50 ml 8,39 € (167,80 € / l)
Provida Organics Dentalcreme Naturell, 50 ml 8,39 € (167,80 € / l)
Kokonaishinta: 16,78 €
Kuvaus

Tämä veganinen Provida-hammastahna, joka sisältää teepuuta ja ratanhiaa, on erityisen hellävarainen ja vapaa hankaavista hiukkasista. Siksi se sopii erityisesti herkille hampaiden kauloille ja herkille ikenille. Optimaalisen hampaiden puhdistuksen saavuttamiseksi suositellaan aamupesu Provident-geelillä ja iltapesu luomu-dentalcremellä.

Tuotenro.: PROV-2207
Sisältö: 50 ml
EAN: 4260009210619
Merkki: Provida Organics
Konsistenssi / annostelumuoto: Geeli
Tuoteluokat: Suu- ja hammashoito
Ominaisuudet: Fluoriton, Unisex, Vegaaninen
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Glycerin[1], Alcohol[1], Xylit, Xanthan Gum, Mentha Piperita Oil[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Sulfated Castor Oil, Parfum, Krameria Triandra Root Extract, Pimpinella Anisum (Aniseed) Fruit Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Cinnamomum Loureirii Bark Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Menthol, Limonene, Eugenol, Linalool

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Saksa, service@provida.de, ww.provida.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Provida Organics Provident Gel

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

4,3 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (66%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
1 (33%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

3 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder