Weleda Aloe Vera & Hyaluronihappo kosteuttava vartalovoide, 250 ml

Raikas sitruunainen tuoksu & kevyt hoito

10,49 €

(41,96 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Koko: 250 ml

Varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 9,96 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 9,44 € / kpl-10%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Intensiivisesti kosteuttava
  • Virkistävät ominaisuudet

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Weleda Tyrni & C-vitamiini uudistava vartalovoide, 250 ml

Weleda Aloe Vera & Hyaluronihappo kosteuttava vartalovoide, 250 ml 10,49 € (41,96 € / l)
Weleda Tyrni & C-vitamiini uudistava vartalovoide, 250 ml 13,59 € (54,36 € / l)
Kokonaishinta: 24,08 €
Kuvaus

Hydrating Body Lotion -vartalovoiteelle on ominaista sen kevyt koostumus ja nopea imeytyminen. Sen koostumus sisältää hyaluronihappoa ja orgaanista aloe vera -geeliä, jotka virkistävät ja kosteuttavat pitkään ilman tahmeutta. Samalla se ympäröi ihoa raikkaalla sitruunan tuoksullaan.

Käyttö: Levitä varovasti vartalolle.

Tuotenro.: WEL-102257
Sisältö: 250 ml
EAN: 4001638590464
Merkki: Weleda
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Vartalonhoito
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: NaTrue
PAO: 12 kuukautta
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Pumppupullo
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Alcohol Denat, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearat Citrat, Betaine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Sodium Hyaluronate, Carrageenan, Xanthan Gum, Maris Sal, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Parfum, Alpha-Terpinene, Beta-Caryophyllene, Camphor, Carvone, Citral, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Coumarin, Geraniol, Geranyl Acetate, Lavandula Oil/Extract, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Mentha Piperita Oil, Menthol, Pinene, Terpineol, Terpinolene

  1. luonnonmukaisesti viljelty
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Saksa, www.weleda.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Weleda Aloe Vera & Hyaluronihappo kosteuttava vartalovoide

3 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

3,7 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (33%)
4 tähteä
1 (33%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
1 (33%)
1 tähti
0 (0%)

3 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 3 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder