MaterNatura Curls Hydrating Detangler Murumuru Butter, 150 ml

Hellän selvittävä hoito suojaavilla ominaisuuksilla

16,99 €

(113,27 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 150 ml

Varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kiharille, aaltoileville & kuiville hiuksille
  • Parempi kammattavuus
  • 3A-3C-kiharoille
  • AIAB AIAB
  • Nikkelitestattu Nikkelitestattu
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Gyada Cosmetics Shampoo kiharille hiuksille, 250 ml

MaterNatura Curls Hydrating Detangler Murumuru Butter, 150 ml 16,99 € (113,27 € / l)
Gyada Cosmetics Shampoo kiharille hiuksille, 250 ml 14,59 € (58,36 € / l)
Kokonaishinta: 31,58 €
Kuvaus

Tätä hiusvoidetta käytetään ennen shampoopesua, ja se auttaa selvittämään kiharaiset hiukset. Tämä helpottaa pesua, estää takkuja ja tekee latvoista pehmeät ja kiiltävät. Vihreän omenan uutteet ovat todellisia kosteuspommeja ja suojaavat hiuksia haitallisilta ulkoisilta vaikutuksilta. Brasilialainen Murumuru-voi suojaa hiusten rakennetta ja antaa kiharoille enemmän elastisuutta.

Käyttö:

  • Kastele hiukset suihkulla kevyesti.
  • Levitä sitten riittävä määrä hiusvoidetta hiusten koko pituuteen.
  • Huuhtele kirkkaalla vedellä.
Tuotenro.: XDK-BIV-6150684
Sisältö: 150 ml
EAN: 8059916150684
Merkki: MaterNatura
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Hiustenhoito
Hiustyyppi: Pörröiset/kiharat hiukset, Kiharat hiukset
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Vegaaninen
Sertifikaatit: AIAB
PAO: 12 kuukautta
Varoitus: Vältä aineen joutumista silmiin ja huuhtele tarvittaessa runsaalla vedellä, Vain ulkoiseen käyttöön, Säilytä tuote turvallisesti ja lasten ulottumattomissa
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Pumppupullo
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Sucrose, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Linum Usitatissimum Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Spirulina Maxima Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract[1], Rheum Palmatum Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[1], Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Panicum Miliaceum Seed Extract[1], Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract[1], Amyris Balsamifera Bark Oil, Humulus Lupulus (Hops) Extract[1], Oryza Sativa Extract[1], Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Sambucus Nigra (Elderberry) Flower Extract, Ceratonia Siliqua (Locust Bean) Gum, Tocopherol (Vitamin E), Glycerin, Decyl Glucoside, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Lactic Acid

  1. luonnonmukaisesti viljelty

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta MaterNatura Curls Hydrating Detangler Murumuru Butter

4 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,4 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
5 (55%)
4 tähteä
3 (33%)
3 tähteä
1 (11%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

9 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 4 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder